Lhenice CTIF 16. dubna 2011

V sobotu ve Lhenicích si naše mládež vyzkoušela disciplíny CTIF. Požární útok CTIF dopadl podle očekávání a mládež skončila na pátém místě z pěti mužstev, ale na štafětě CTIF překvapili a skončily na druhém místě.

Lhenický dvojboj 8. května 2011

Ve Lhenicích nás přivítalo slunečné počasí, které překvapivě přálo našim barvám.

Jako první startovala disciplína 60 m překážek a to v kategorii mladší chlapci. V této kategorii skončil na prvním místě náš Laďa Benčík těsně před dalším naším reprezentantem Jirkou Škuthanem. Škoda neplatného pokusu Martina Hänela, který měl časově na třetí místo.

Dále nastoupily mladší dívky, kde se nám výborným pokusem představila Adéla Skrčená, které skončila na čtvrtém místě. A i v této kategorii škoda neplatného pokusu Jany Lajblové, které svým časem atakovala umístění v nejlepší patnáctce.

Následovala kategorie starších dívek ve které překvapila pátým místem Nikola Lajblová.

A v poslední kategorii starších chlapců měl výborný první pokus Radek Malík, který ho pasoval na čtvrté místo. Škoda, že mu nevyšel pokus druhý, kde ho přeskočilo několik soupeřů. I tak Radek skončil na pěkném sedmém místě. Dále na čtrnáctém místě skončil Pepa Bařina.

Po následné pěstavbě trati se uskutečnili požární útoky. V kategorii mladších se i přes opakovaný pokus dosáhlo výborného času a družstvo skončilo na vynikajícím druhém místě. V kategorii starších přes mírné zaváhání na sacím koši se naše družstvo dostalo na čtvrté místo.

Celkové umístění v dvojboji bylo v mladší kategorii pro byrokratickou chybu mírným zklamáním, protože se nám nezapočítal nejlepší čas Ládi Benčíka, tak mladší skončily na pátém místě. Nebýt této chyby tak byly mladší na stupních výtězů. V kategorii starších se naše družstvo umístlo na čtvrtém místě.

Pohár ředitele HZS Ústeckého kraje, územní odbor Teplice dne 05.06.2011

V  neděli nás v Teplicích přivítalo slunečné, ale větrné počasí.

Jako první byla na pořadu dne disciplína 4x60 m štafetový běh.

Naše družstva v kategorii mladších byly postaveny na start jako vůbec první v bloku. Na začátek z toho byl čas 1:18,36 ( Polcar, Škuthan, Šmelková, Jemelková) a v druhých pokusech dokonce 1:03,99 ( Žaludová, Benčík, Skrčená, Šmelková) , což našemu mužstvu stačilo na vynikající průběžné druhé místo.

Dále byla na řadě kategorie starších, kde bylo naše družstvo nasazeno na start jako druhé v pořadí bloku. Časomíra se po prvním pokusu zastavyla na čase 1:04,46 ( Ransdorfová,Žídel, Škuthan, Lajblová N.)  a v druhém pokusu bylo také zlepšení a to na 0:55,29 ( Lajblová K., Malík, Bařina, Krajník ), což stačilo na průběžné čtvrté místo.

Po tomto se přestavila závodní trať a byla přispůsobena na požární útok.

Naše mládež byla opět jako první na řadě, ale po zkaženém útoku a upísknutí hlavního rozodčího se nám dostalo opakovaného pokusu. V tomto opakovaném pokusu došlo ale opět k prostříkání na pravém terči a byl z toho čas 1:14,25 ( levý terč 0:42,49) a s tímto časem se naši umístily na 6. místě.

Družstvo starších mělo obrovské štěstí při provedení útoku, protože při nástřiku přestal vát vítr, který foukal skoro celý den a naši toho využily a byl z toho čas 0:33,64 a to bylo první místo z náskokem deseti vteřin na druhého.

Po sečtení výsledků z celého dne se mladší umístily na pátém místě a starší byly na výborném druhém  místě.

Hokej - Online hry - Vychutnej si pocit vítězství!